سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان

سیر بی سلوک

روز نیایش و عید قربان هم گذشت امیدوارم شما هم اگه اهل سلوکین از این روزها استفاده کافی کرده باشین چون روزایی بود که توی همه ادیان در مورد این که روزای خاصی برای سلوک هستن ، شکی نیست.
اما چیز جالب و مهمش اینه که هر سالکی توی این راه پرپیچ و خم به بزرگان این راه رجوع میکنه ، تا ببینه نحوه حرف زدن اون با خدا چه جوریه؟ چقدر پیش خدا عزیزه
همه آقایون پرادعا و بی ادعا و خوب و بد همه همه معترفن که کسی عزیزتر و دردونه تر از امام حسین پیش خدا نیست اما وقتی این انسان بلندمرتبه و عزیزدردونه خدا ، می ایسته که با خدا حرف بزنه بعد از یه عالمه مقدمه چینی و اظهار کوچکی و حقارت و بندگی پیش خالقش تنها خواسته اش دوری از عذاب جهنم و آتش معصیت و دوری از خداست
اما ببین تفاوت کار از کجاست تا به کجااما یه نمونه کوچیک از ادعاهای این آقایون شاهدباز بی شهود صوفی رو ببینین که طرف چه جوری با خدا پسرخاله شده:
ازش پرسیدن
- مهمترین آرزوت چیه؟
- مهمترین آرزوم اینه که برم جهنم
- واسه چی؟
-آخه اینم شد دعا مرد حسابی؟
- میخوام برم اونجا دم در جهنم خیمه بزنم تا خدا از من حیا کنه و گناهکارا رو عذاب نکنه
اعتماد به نفس رو داشتین بابا تو دیگه کی هستی
اوشونش که صحبتش شد آقای بایزید بسطامی بود قضاوت به عهده خود شما
یا باید بگیم اوشون از امام حسین عزیزتره یا این که دچار خودشیفتگی یا اعتیاد به نفس وافره


نوشته شده در پنج شنبه 89/8/27ساعت 12:8 عصر توسط نیره نظرات ( ) |


همه میدونن که از عرفان و سیر و سلوک حرف زدن چقدر سخته چون هر کسی اهلیت و سوادش رو نداره برخلاف دم زد ، خصوصا بعضی برادرا و خواهرای صوفیه که متصلا پای بساط  دود و دم اند
خب ، چه میشه کرد اینا هم اینطوری با خدا حال میکنن  اما حال کردن چپ اندر قیچی شون با خدا یه طرف دم از عرفان و خداشناسی زدنشون یه طرف.
این آقایون بی حال و دودی صوفی گاهی اونقدر توی دود و دماشون به خدا نزدیک میشن که خدا یواشکی و محرمانه دم گوششون گفته که بابا شما دیگه پسرخاله مایی حالا نمیخواد زیاد نماز بخونین ، همین که پا شدین و به عشق ما یه چرخی زدین هم قبوله.
سیر و سلوکی که با تریاک و حشیش شروع بشه معلومه که آخرش به حذف نماز منجر بشه
اما نباید زیاد هم بی انصاف بود آقایون صوفی نماز هم میخوندند فقط وقت شنیدن صدای ارکست و مزمار به رسم عادت همیشگی کمرشون نمیتونه بی حرکت وایسه و باید یه قری بیان!!!!

                                                                                          

واقعا توی این دود و دما و سیر و سلوکشون خیلی بهشون بد میگذره حیوونکیییییییییییییییاااااااااااااا !!!!!

          
نوشته شده در شنبه 89/8/22ساعت 11:30 صبح توسط نیره نظرات ( ) |

<      1   2   3   4   5      
Design By : Pars Skin